Get Adobe Flash player

Deklaracja dostępności

Deklaracja1

Polityka Prywatności

pzd.png

Nasz film

0001 

Kanały technologiczne

Kanały technologiczne

Zimowe utrzymanie dróg

Prognoza pogody

120 metrów szczęścia – nowy most w Nieszkowicach Wielkich

 Prawie 1, 4 miliona złotych wyniosła przebudowa mostu w Nieszkowicach Wielkich, w piątek z udziałem wicewojewody małopolskiego uroczyście otwarto kolejny most w Powiecie Bocheńskim. 

 

 

W ramach inwestycji  rozebrano stary drewniany mostek w miejscu którego powstał nowy żelbetowy most o nośności 40 ton wraz z elementami bezpieczeństwa ruchu. Przebudowano również dojazdy i  istniejące zjazdy indywidualne do działek. Powstał chodnik  i kanalizacja deszczowa, przebudowano rowy oraz koryto potoku Zawadka.

 

Tym razem mieszkańcy Nieszkowic Wielkich mogą z dumą chwalić się nowym obiektem. Poprawa bezpieczeństwa i komfort życia mieszkańców  naszego powiatu to priorytetowe działania, jakie przyświecają w naszej pracy. Cieszę się, że Wojewoda Małopolski pamięta o naszym powiecie – mówi Ludwik Węgrzyn starosta bocheński

 

W uroczystym oddaniu inwestycji uczestniczył wicewojewoda małopolski Józef Gawron, starosta bocheński Ludwik Węgrzyn, wicestarosta Józef Mroczek. Obecny był również wójt gminy Bochnia wraz z zastępcą, radni powiatowi oraz gminni oraz  przedstawiciele Policji, Zarządu Dróg i mieszkańcy.

 

Inwestycja była możliwa dzięki pozyskanej przez Zarząd Powiatu dotacji z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach usuwania skutków klęsk żywiołowych w wysokości prawie 800 tyś złotych. 


 

logo_ue_rgb-pion-287.jpg

PROW

PROWlogo

Wrota Małopolski

wm

Powiat bocheński

Bez tytułu

BIP

ePUAP

Ministerstwo Transportu

GDDKiA Kraków

ZDW Kraków

Natura 2000

Portal drogowy

Polski Kongres Drogowy